Wynajem samochodów ciężarowych: naczep, ciągników siodłowych i przyczep

Wynajem pojazdów ciężarowych

Wynajem ciągników i naczep to rozwiązanie, które się opłaca. Elastyczny okres najmu pojazdów ciężarowych pozwala dopasować wielkość Twojej floty do aktualnych i przyszłych kontraktów.

AKTUALNA OFERTA

Naczepa Chłodnia SCHMITZ (nowa)

Nowa naczepa typu chłodnia marki Schmitz gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność poprzez wykorzystanie sprawdzonej konstrukcji, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo towaru, bezpieczne przewożenie oraz szybki załadunek i rozładunek. Dzięki wysokiej jakości agregatowi Thermoking transport odbywa się w stałej kontrolowanej temperaturze z możliwością stałego nadzoru transportu przy pomocy Thermoking Tracking Telematics.

Wynajem naczep chłodnia

Naczepa Firanka WIELTON Standard (nowa)

Naczepa Firanka Wielton Standard to jedna z najpopularniejszych rodzajów naczep ciężarowych, dzięki którym można przewozić towar luzem, w opakowaniach zbiorczych oraz na paletach. Naczepy marki WIELTON charakteryzują się obniżoną masą własną, szybko rozsuwalnymi plandekami i drzwiami tylnymi, oraz zwiększoną szczelnością.

Dowiedz się więcej o promocji -5% na zestaw tutaj.

Naczepa Firanka WIELTON Mega (nowa)

Naczepa Wielton Mega przeznaczona jest do przewozu dużych i ciężkich ładunków. Ma solidną stalową ramę oraz wzmocnione boki i podłogę, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość. Naczepa posiada również wiele osi, aby równomiernie rozłożyć ciężar ładunku i zapewnić stabilność podczas transportu. Mega posiada szerokie spektrum zastosowań i sprawdzi się w transporcie materiałów budowlanych, rolniczych i przemysłowych.

Naczepa Firanka SCHMITZ Mega (nowa)

Naczepa firanka Mega marki Schmitz to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy transportowej. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i niezawodności, ta naczepa oferuje pojemność i funkcjonalność, której potrzebujesz.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia ochronę ładunku przed warunkami atmosferycznymi. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak system podnoszenia dachu, ułatwiają załadunek i rozładunek towarów.

Wynajem naczep mega

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard (nowa)

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard została zaprojektowana i stworzona, dla najbardziej wymagających. Agregat Thermoking w połączeniu z przemyślaną konstrukcją i znakomitą izolacją pozwalają na transport warzyw czy mięsa w kontrolowanej temperaturze oraz idealnych warunkach.

Wynajem naczep

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard (używana)

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard była wcześniej wykorzystywana i serwisowana w taborze Omega Pilzno. Naczepa typu firanka stanowi podstawę w transporcie. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania oraz bieżących serwisów naczepa wciąż jest w świetnym stanie i zapewnia ochronę, oraz stabilność przy każdym transporcie.

Naczepy wynajem

Ciągnik siodłowy IVECO S-WAY (nowy)

Nowe IVECO S-WAY to wygoda połączona z ekonomiczną jazdą.

Nowa przestronna kabina oferuje przestrzeń do przechowywania w wielu przemyślanych i pojemnych schowkach.

Symetryczny układ strefy sypialnej został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort wypoczynku.

Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.470 4X2 BL SA/LLS - U (nowy)

Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.470 4X2 BL SA/LLS – U to jeden z najpopularniejszych i niezawodnych modeli wśród ciągników siodłowych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i zredukowanym zużyciem paliwa, dzięki autorskiemu silnikowi o dużej mocy. Dzięki zmniejszonej wadze silników, zwiększona została maksymalna ładowności ciągnika siodłowego. Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.470 4X2 BL SA/LLS – U wyposażony jest w wygodną strefę wypoczynkową oraz obszerne miejsca na przechowywanie.

Dzierżawa ciągników siodłowych

Ciągnik siodłowy VOLVO FH I-Save 460 KM Turbo-TC z SCR i EGR (nowy)

Ciągnik siodłowy VOLVO FH I-Save 460 KM Turbo-TC z SCR i EGR to weteran w transporcie długodystansowym. Ten model jest bezpieczny i ekonomiczny w utrzymaniu. Układ napędowy ciągnika siodłowego Volvo gwarantuje, że paliwo i energia jest wykorzystywana maksymalnie, a mocy nie zabraknie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wysoka kabina Globetrotter dla dwóch osób zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie, oraz daje duży codzienny komfort dla kierowcy.

Wynajem ciągnika siodłowego

Ciągnik siodłowy Mercedes Benz Actros 5 - kabina L (nowy)

Mercedes Actros 5 Kabina L to zaawansowany ciągnik siodłowy, charakteryzujący się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Zastosowany silnik zapewnia wysoką moc i oszczędność paliwa. Kabina L oferuje przestronne miejsce pracy i wygodną strefę wypoczynkową.

Doskonałe parametry sprawiają, że ten ciągnik spełnia wymagania najbardziej wymagających zadań transportowych.

Wypożyczalnia ciągników siodłowych
Elastyczny okres wynajmu pojazdów ciężarowych

Elastyczny okres wynajmu pojazdów ciężarowych

Oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy okres wynajmu pojazdów ciężarowych. W zależności od preferencji Klienta istnieje możliwość podpisania umowy na okres od 1 miesiąca do 60 miesięcy. Dzięki temu mogą Państwo dopasować wielkość taboru do ilości aktualnie posiadanych zleceń.

Pozyskiwania ładunków ze spedycji w trakcie wynajmu pojazdów ciężarowych

Możliwość pozyskiwania ładunków ze spedycji Omega Pilzno

Nasi Klienci mają możliwość pozyskania ładunków ze spedycji Omega Pilzno oraz otrzymują wsparcie w planowaniu transportu całopojazdowego. Optymalne obłożenie floty pozwala Państwa firmie generować dodatkowe przychody.

Polski Call Center Assistance w trakcie wynajmu pojazdów ciężarowych

Call Center Assistance w języku polskim, który pozwoli na szybką reakcję

Dla Klientów Omega Pilzno Rental, którzy wynajmują nasze pojazdy ciężarowe, udostępniamy dedykowany numer telefonu do zgłaszania awarii. Możliwość szybkiej odpowiedzi na Państwa zgłoszenia pozwala minimalizować ryzyko opóźnień na trasie.

Sieć serwisów własnych i partnerskich w trakcie wynajmu pojazdów ciężarowych

Sieć serwisów własnych i partnerskich

Oferujemy możliwość skorzystania z sieci serwisów własnych Omega Pilzno oraz z sieci serwisów zewnętrznych na terenie Europy. W tym drugim przypadku mowa o m.in.: Thermo King, MAN, Volvo, Iveco, Krone, Schmitz, Wielton.

Serwis mobilny w trakcie wynajmu pojazdów ciężarowych

Serwis mobilny dla floty

W przypadku awarii pojazdów ciężarowych nasi Klienci mogą skorzystać z serwisu mobilnego. Zapewniamy szybką reakcję, pozwalającą minimalizować opóźnienia w terminach dostawy ładunków całopojazdowych.

Monitoring lokalizacji pojazdu oraz zużycia paliwa w trakcie wynajmu pojazdów ciężarowych

Monitoring lokalizacji pojazdu oraz zużycia paliwa

Dzięki systemom telematycznym mogą Państwo monitorować bieżące informacje o wynajmowanym pojeździe ciężarowym, śledząc jego lokalizację w czasie rzeczywistym, oraz kontrolując zużycia paliwa. Raportowanie wybranych informacji do Klienta końcowego wyróżni Państwa ofertę.

Uznany operator logistyczny w transporcie całopojazdowym FTL

Umów się na konsultacje

Dowiedz się, ile możesz zyskać

    Obszar działań:

    Obszar zainteresowań: