Naczepa Wielton

Firanka Wielton Standard

Naczepa | Wielton | Nowa

Cena: uzależniona od okresu najmu

 


Dane techniczne naczepy Firanki Wielton

 • Stan: Nowy
 • Przebieg: 1km
 • Typ: Firanka Standard
 • Marka: Wielton
 • Wysokość siodła: 1120 mm
 • Wysokość wew.: 2750 mm
 • Rok produkcji: nowa
 • Gwarancja: 36/36
 • Oś: BPW / SAF

Wyposażenie naczepy Firanki Standard

Obowiązkowe wyposażenie naczepy Firanki Wielton Standard obejmuje następujące elementy. Zderzak tylny stalowy, oś podnoszona, nogi podporowe SAF, opony Bridgestone 385/65, skrzynka narzędziowa, drabinka wejściowa, kosz koła zapasowego, dach przesuwny Edscha, układ hamulcowy (Wabco, Knorr, Haldex), oświetlenie Led, taśmy odblaskowe, certyfikat XL.

Naczepa Standard Firanka Wielton (nowa). Więcej informacji

Obecnie na drogach znaleźć można wiele typów naczep.. Jednym z topowych producentów jest Wielton. Naczepy firankowe marki Wielton zyskały dużą popularność ze względu na wszechstronność, uniwersalność i prostotę obsługi . Umożliwiają wygodny i bezpieczny załadunek i rozładunek z kilku stron, a także możliwość obustronnego rozsuwania dachu – rozwiązanie to sprawdza się w przypadku załadunku długich elementów.

Naczepa Wielton Firanka Standard. Wymiary wewnętrzne

Choć naczepa standard firanka Wielton zaliczana jest do typu naczep plandekowych, posiada nieco odmienną konstrukcję. Stanowi ją mocna i stabilna konstrukcja ramy, wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości, wzmocnione poszycie podłogi oraz łatwo rozsuwalna i szczelna plandeka. Dzięki możliwości rozsunięcia wybranych kłonic operator wózka widłowego ma ułatwiony boczny dostęp do przewożonego towaru, co znacząco przyspiesza prace przeładunkowe, zwiększając bezpieczeństwo i minimalizując szanse na uszkodzenie towaru. Oprócz załadunku i rozładunku bocznego możliwy jest także załadunek górą, za sprawą rozkładanego dachu, jak również najpopularniejszy wariant załadunku i rozładunku – załadunek tyłem. W czasie rozładunku i załadunku, możliwe jest błyskawiczne odsłonięcie boków naczepy na zasadzie zsuwania firanki – skąd też wzięła się nazwa tego typu naczepy.

Jak w przypadku wszystkich rozwiązań do transportu dóbr i towarów, jest jeden parametr kluczowy dla naczep standard – wymiary wewnętrzne. Te mogą różnić się w zależności od wybranego modelu, jednak  standardowo wynoszą one:

– długość wewnętrzna – około 13,60 m;

– szerokość wewnętrzna – około 2,45 m;

– wysokość wewnętrzna – 2,75 m.

Naczepa Firanka Wielton Standard. Wymiary zewnętrzne

Oprócz parametrów wewnętrznych, istotna jest także inna cecha naczep standard – wymiary zewnętrzne. Te także zależeć mogą od konkretnego modelu, jednakże w przypadku naczepy standard firanka Wielton to 14 metrów długości i wysokość siodła wynosząca 1120 mm. Co ważne, dzięki zastosowaniu wytrzymałych i jednocześnie lekkich materiałów, możliwe było uzyskanie bardzo niskiej wagi własnej samej naczepy, bez uszczerbku dla solidności całej konstrukcji.

Naczepa Standard Wielton Firanka. Ile zmieści palet?

Naczepa standard firanka Wielton służy do przewozu towarów zabezpieczonych na paletach. Korzystając z tego typu naczepy standard, ile palet można bezpiecznie załadować? Wszystko zależy oczywiście od samego typu palet (np. niestandardowych, robionych na wymiar) jak i nawet samego kraju, do którego transportowany będzie towar – jak ma to miejsce w przypadku Wielkiej Brytanii. Standardowo jednak, dla rozwiązania typu EURO, o wymiarach 1200 × 800 mm, naczepa standard firanka Wielton pomieści bezpiecznie 33 palety.

Ile m3 ma nowa Naczepa Standard Firanka Wielton?

Oprócz informacji o tym ile palet zmieści się wewnątrz naczepy typu firanka, kluczowe jest także to, ile m3 ma naczepa standard firanka Wielton. To, ile towaru zmieści się w środku nowej naczepy, zależy oczywiście od tego, jak produkty zostały spaletyzowane – i to, czy w maksymalnym stopniu wykorzystane zostaną dozwolone wysokości palet. Finalnie jednak ładunek wewnątrz naczepy typu firanka zajmował będzie 91-93 m3 objętości.

Podobne naczepy

Wynajem nowej naczepy Chłodni Krone Standard

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard (nowa)


Uznany operator logistyczny w transporcie całopojazdowym FTL

Umów się na konsultacje

Dowiedz się, ile możesz zyskać

  Obszar działań:

  Obszar zainteresowań: