Wynajem naczep ciężarowych

Wynajem naczep

Wynajmij naczepę ciężarową do specyfiki Twojego biznesu. Sprawdzony sprzęt z pakietem usług serwisowych zapewni Ci bezpieczeństwo i stabilność przewożonych ładunków.

Dostępne marki: Krone, Wielton, Schmitz

AKTUALNA OFERTA

Naczepa Firanka WIELTON Standard

Naczepa Firanka Wielton Standard to jedna z najpopularniejszych rodzajów naczep ciężarowych, dzięki którym można przewozić towar luzem, w opakowaniach zbiorczych oraz na paletach. Naczepy marki WIELTON charakteryzują się obniżoną masą własną, szybko rozsuwalnymi plandekami i drzwiami tylnymi, oraz zwiększoną szczelnością.

Naczepa Firanka WIELTON Mega

Naczepa Wielton Mega przeznaczona jest do przewozu dużych i ciężkich ładunków. Ma solidną stalową ramę oraz wzmocnione boki i podłogę, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość. Naczepa posiada również wiele osi, aby równomiernie rozłożyć ciężar ładunku i zapewnić stabilność podczas transportu. Mega posiada szerokie spektrum zastosowań i sprawdzi się w transporcie materiałów budowlanych, rolniczych i przemysłowych.

Wynajem naczep firanek

Naczepa Firanka SCHMITZ Mega

Naczepa firanka Mega marki Schmitz to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy transportowej. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i niezawodności, ta naczepa oferuje pojemność i funkcjonalność, której potrzebujesz.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia ochronę ładunku przed warunkami atmosferycznymi. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak system podnoszenia dachu, ułatwiają załadunek i rozładunek towarów.

Dzięki bezpiecznym zamkom i solidnej konstrukcji możesz mieć pewność, że Twoje towary są chronione w trakcie transportu.

Wynajem naczep mega

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard (używana)

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard była wcześniej wykorzystywana i serwisowana w taborze Omega Pilzno. Naczepa typu firanka stanowi podstawę w transporcie. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania oraz bieżących serwisów naczepa wciąż jest w świetnym stanie i zapewnia ochronę, oraz stabilność przy każdym transporcie.

Naczepy wynajem

Naczepa Chłodnia SCHMITZ

Nowa naczepa typu chłodnia marki Schmitz gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność poprzez wykorzystanie sprawdzonej konstrukcji, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo towaru, bezpieczne przewożenie oraz szybki załadunek i rozładunek. Dzięki wysokiej jakości agregatowi Thermoking transport odbywa się w stałej kontrolowanej temperaturze z możliwością stałego nadzoru transportu przy pomocy Thermoking Tracking Telematics.

Wynajem naczep chłodnia

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard została zaprojektowana i stworzona, dla najbardziej wymagających. Agregat Thermoking w połączeniu z przemyślaną konstrukcją i znakomitą izolacją pozwalają na transport warzyw czy mięsa w kontrolowanej temperaturze oraz idealnych warunkach.

Wynajem naczep

Uznany operator logistyczny w transporcie całopojazdowym FTL

Umów się na konsultacje

Dowiedz się, ile możesz zyskać

    Obszar działań:

    Obszar zainteresowań: