Wynajem naczep ciężarowych

Wynajem naczep

Wynajmij naczepę ciężarową do specyfiki Twojego biznesu. Sprawdzony sprzęt z pakietem usług serwisowych zapewni Ci bezpieczeństwo i stabilność przewożonych ładunków.

Dostępne marki: Krone, Wielton, Schmitz

AKTUALNA OFERTA

Naczepa Firanka WIELTON Standard (nowa)

Naczepa Firanka Wielton Standard to jedna z najpopularniejszych rodzajów naczep ciężarowych, dzięki którym można przewozić towar luzem, w opakowaniach zbiorczych oraz na paletach. Naczepy marki WIELTON charakteryzują się obniżoną masą własną, szybko rozsuwalnymi plandekami i drzwiami tylnymi, oraz zwiększoną szczelnością.

Naczepa Firanka WIELTON Mega (nowa)

Naczepa Wielton Mega przeznaczona jest do przewozu dużych i ciężkich ładunków. Ma solidną stalową ramę oraz wzmocnione boki i podłogę, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość. Naczepa posiada również wiele osi, aby równomiernie rozłożyć ciężar ładunku i zapewnić stabilność podczas transportu. Mega posiada szerokie spektrum zastosowań i sprawdzi się w transporcie materiałów budowlanych, rolniczych i przemysłowych.

Wynajem naczep firanek

Naczepa Firanka SCHMITZ Mega (nowa)

Naczepa firanka Mega marki Schmitz to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy transportowej. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i niezawodności, ta naczepa oferuje pojemność i funkcjonalność, której potrzebujesz.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia ochronę ładunku przed warunkami atmosferycznymi. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak system podnoszenia dachu, ułatwiają załadunek i rozładunek towarów.

Dzięki bezpiecznym zamkom i solidnej konstrukcji możesz mieć pewność, że Twoje towary są chronione w trakcie transportu.

Wynajem naczep mega

Naczepa Mega/Półmega KRONE Firanka Standard (używana)

Naczepa Mega/Półmega KRONE Firanka Standard była wcześniej wykorzystywana i serwisowana w taborze Omega Pilzno. Naczepa typu firanka stanowi podstawę w transporcie. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania oraz bieżących serwisów naczepa wciąż jest w świetnym stanie i zapewnia ochronę, oraz stabilność przy każdym transporcie.

Naczepy wynajem

Naczepa Chłodnia SCHMITZ (nowa)

Nowa naczepa typu chłodnia marki Schmitz gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność poprzez wykorzystanie sprawdzonej konstrukcji, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo towaru, bezpieczne przewożenie oraz szybki załadunek i rozładunek. Dzięki wysokiej jakości agregatowi Thermoking transport odbywa się w stałej kontrolowanej temperaturze z możliwością stałego nadzoru transportu przy pomocy Thermoking Tracking Telematics.

Wynajem naczep chłodnia

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard (nowa)

Naczepa Chłodnia KRONE Cool Liner SDR 27 Standard została zaprojektowana i stworzona, dla najbardziej wymagających. Agregat Thermoking w połączeniu z przemyślaną konstrukcją i znakomitą izolacją pozwalają na transport warzyw czy mięsa w kontrolowanej temperaturze oraz idealnych warunkach.

Wynajem naczep

Uznany operator logistyczny w transporcie całopojazdowym FTL

Umów się na konsultacje

Dowiedz się, ile możesz zyskać

    Obszar działań:

    Obszar zainteresowań: