Naczepa KRONE Firanka

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard

2015-2022 | Naczepa | Krone | Używana

Cena: uzależniona od okresu najmu

 


Dane techniczne naczepy Krone Firanki

 • Stan: Używany
  Rok produkcji: 2015-2022
  Typ: Firanka Mega/Półmega/Standard
 • Marka: KRONE
 • Wysokość siodła: 965 – 1120 mm
 • Wysokość wew.: 2750 – 3000 mm
 • Oś: BPW / SAF

Wyposażenie naczepy Krone Firanki

Obowiązkowe wyposażenie naczepy Firanki KRONE Mega/Półmega/Standard obejmuje następujące elementy. Zderzak tylny stalowy, nogi podporowe JOST, skrzynka narzędziowa, drabinka wejściowa, kosz koła zapasowego x2, deski aluminiowe, dach przesuwny Edscha, układ hamulcowy (Wabco, Knorr, Haldex), taśmy odblaskowe, certyfikat XL.

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard. Więcej informacji

Firma KRONE od blisko 100 lat jest czołowym producentem naczep. W trakcie swojej wieloletniej działalności KRONE zdobyło zaufanie wielu specjalistów, którzy doceniają markę m.in. za niezawodność i solidność. Używana naczepa ciężarowa KRONE to niezwykle wszechstronna i uniwersalna propozycja, która sprawdzi się przy przewozie wielu towarów. Wykorzystane w naczepie rozwiązania zwiększają wygodę i bezpieczeństwo pracy. W modelu Mega/Półmega KRONE Firanka Standard zastosowano bowiem między innymi dach EDSCHA, podpory naczepy JOST czy niezawodny układ hamulcowy WABCO/KNOR/HALDEX.

Podpory naczepy JOST

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki rozwiązaniom takim jak podpory naczepy JOST. Ich zadaniem w używanej naczepie ciężarowej KRONE jest między innymi ochrona przed przechyleniem się lub nawet przewróceniem podczas załadunku przy odłączonym ciągniku. Brak zastosowania odpowiedniego sprzętu mógłby doprowadzić do poważnych wypadków zagrażających życiu i zdrowiu pracowników. Podpory JOST, w które wyposażona jest naczepa Mega/Półmega KRONE Firanka Standard, umożliwiają więc wygodny i bezpieczny załadunek za pomocą wózka widłowego.

EDSCHA dach

Ogromną zaletą, którą cechuje się naczepa Półmega KRONE Firanka Standard, jest możliwość bardzo łatwego załadunku i rozładunku towarów. Efekt ten został uzyskany dzięki zastosowaniu rozwiązania, jakim jest składany dach EDSCHA. Ta przełomowa konstrukcja pozwala na łatwe ładowanie towaru od góry, za pomocą dźwigu. Dach ten nie tylko jest bardzo prosty w obsłudze, ale także nie zabiera miejsca po otwarciu, co jeszcze bardziej ułatwia wykonywanie załadunku i rozładunku. W używanej naczepie ciężarowej KRONE dach EDSCHA jest więc w stanie w ogromnym stopniu przyspieszyć pracę, co wpływa na optymalizację działania firm transportowych. Warto podkreślić również, że zastosowany w modelu Półmega KRONE Firanka Standard dach EDSCHA jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe.

Zawór hamulcowy naczepy WABCO

Jednym z rozwiązań obecnych w naczepie Półmega KRONE Firanka Standard jest zawór hamulcowy naczepy WABCO. Części układu hamulcowego tego renomowanego producenta doceniane są obecnie na całym świecie. Ich zastosowanie w używanej naczepie ciężarowej KRONE jest więc gwarancją bezpieczeństwa.

Zawór hamulcowy naczepy KNORR

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard wykorzystuje najlepsze rozwiązania zwiększające efektywność hamowania. Przykładem tego jest zastosowanie elementów układu marki KNORR – hamulec tego producenta cechuje się bardzo dużą wytrzymałością oraz skutecznością w każdych warunkach.

Zawór hamulcowy naczepy HALDEX

Wykorzystany w modelu Półmega KRONE Firanka Standard, zawór renomowanej firmy HALDEX to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. HALDEX od ponad 130 lat jest wiodącym dostawcą zrównoważonych układów hamulcowych i rozwiązań zawieszenia pneumatycznego.

Certyfikat naczepy XL

Naczepa Półmega KRONE Firanka Standard posiada certyfikat XL, który gwarantuje odpowiednie normy wymagane przy przewozie konkretnych ładunków. Pojazdy posiadające certyfikat XL cechują się bardzo dużą wytrzymałością ściany przedniej, tylnej oraz ścian bocznych. Pozwala to na bezpieczne przewożenie towarów, które w określonych warunkach mogą być transportowane nawet bez dodatkowego zabezpieczenia. Warto podkreślić również, że wydanie certyfikatu XL regulowane jest przez odpowiednie normy.

Podobne naczepy

Naczepa Firanka Wielton Standard (nowa)


Uznany operator logistyczny w transporcie całopojazdowym FTL

Umów się na konsultacje

Dowiedz się, ile możesz zyskać

  Obszar działań:

  Obszar zainteresowań: