Naczepa schmitz

Naczepa Chłodnia SCHMITZ

Naczepa | Schmitz | Nowa

Cena: uzależniona od okresu najmu.

 

 

 


Dane techniczne naczepy Chłodni Schmitz

 • Stan: Nowy
 • Typ: Chłodnia standard
 • Marka: Schmitz
 • Wysokość siodła: 1150 mm
 • Wysokość wew.: 2600 mm
 • Rok produkcji: nowa
 • Oś: SAF
 • Agregat: Agregat THERMO KING Advancer  400

Wyposażenie naczepy Schmitz

Obowiązkowe wyposażenie naczepy Chłodni SCHMITZ obejmuje następujące elementy. Podwójne kosze na zapasy, klin pod koło, skrzynka narzędziowa, paleciarka, certyfikat ATP, sanepid, telematyka Thermo King Tracking.

Agregat THERMO KING Advancer zużywa o 30% mniej paliwa niż średnia rynkowa i zapewnia o 40% wyższą wydajność niż średnia dla urządzeń dostępnych na rynku – te wartości zostały potwierdzone podczas testów z pełnym i częściowym obciążeniem. Urządzenie zapewnia najwyższy przepływ powietrza i jest najcichsze na rynku, co zwiększa komfort jazdy naczepą. Ten nowoczesny agregat jest również objęty 2-letnią umową na usługi telematyczne.

Naczepa Chłodnia Schmitz (nowa). Więcej informacji

W transporcie lądowym każdego dnia przewożone są niezliczone grupy towarów, w tym produkty żywnościowe wymagające przebywania w odpowiednich warunkach termicznych. Dzięki temu zachowują swoją jakość. Kluczową rolę w transporcie chłodniczym odgrywają naczepy chłodnie. . Naczepa chłodnia Schmitz to bezpiecznei niezawodne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w transporcie żywności – zarówno świeżej, jak i mrożonej, roślin, kwiatów, a także wrażliwych wyrobów farmaceutycznych. Naczepa wyposażona jest w zaawansowany technologicznie agregat THERMO KING Advancer charakteryzujący się niezależnym od obrotów silnika, w pełni regulowanym przepływem powietrza, co przekłada się na oszczędność energii i niższe zużycie paliwa.

Wymiary Naczepy Chłodni Schmitz

Wymiary naczepy chłodni Schmitz. Dokładne dane mogą różnić się w niewielkim zakresie w zależności od wybranego modelu czy roku produkcji, jednak standardowe wymiary naczepy chłodni Schmitz prezentują się następująco:

Długość naczepy chłodni – 13,4 m

Szerokość naczepy – 2,46m

Warto w tym miejscu nadmienić, że Schmitz do budowy chłodni wykorzystuje panele izolacyjne FERROPLAST, które skutecznie powstrzymują przenikanie pary wodnej do wnętrza naczepy. Z zewnątrz nadwozie pokryte jest warstwą metalową, co sprawia, że jest ono odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dach i ściany boczne są dodatkowe wzmocnione, natomiast grubość panelu ściany czołowej zwiększona została z 52 do 60 mm bez strat w odniesieniu do długości wewnętrznej dostępnej do załadunku.

Wysokość wewnętrzna naczepy – 2,6 m

Z uwagi na to, że finalne wymiary naczepy mogą nieznacznie różnić się w kwestii długości i szerokości, a także wysokości zewnętrznej, przed wyborem konkretnego rozwiązania zalecamy kontakt, by dobrać odpowiednie do przewożonych towarów i sposobu paletyzacji rozmiary. Jeśli chodzi o ładowność naczepy chłodni, standardowo wynosi ona 22000 kg, przy objętości załadunkowej około 85m3.

Naczepa Chłodnia Schmitz. Dane techniczne

Jeśli mowa o  naczepie chłodni Schmiz – dane techniczne – ak jak w przypadku wymiarów, te dane mogą różnić się w zależności od modelu czy roku produkcji, na który finalnie się zdecydujemy.

Naczepa chłodnia Schmirz z agregatem THERMO KING Advancer 400 (A-400) zaopatrzona jest w zbiornik o pojemności 245 l. W przypadku naczepy chłodni Schmitz, spalanie paliwa utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. Nowe jednostki, do których zalicza się agregat THERMO KING Advancer 400, mają do 30% niższe zużycie paliwa w stosunku do konkurencyjnych modeli. W zależności od panujących na zewnątrz warunków i wymagań odnośnie transportowanych towarów potrzebują one od 1 do 2 litrów na każdą godzinę pracy. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo przewożonego ładunku przez wiele godzin, nawet w bardzo niekorzystnych warunkach temperaturowych.

Ile waży Naczepa Chłodnia Schmitz?

Oczywistością jest, że każdy przewoźnik bierze pod uwagę rentowność transportu, kluczową sprawą jest więc to, ile waży naczepa chłodnia Schmitz, gdyż bezpośrednio przekłada się to na zużycie paliwa przez ciągnik. Waga netto naczepy może oczywiście różnić się w zależności od modelu, roku produkcji czy nawet zainstalowanego agregatu i zbiornika paliwa, standardowo wynosi ona jednak 9000 kg i zapewnia 22000 kg całkowitej ładowności.

Naczepa Chłodnia Schmitz. Zakres temperatur

Możliwa jest precyzyjna kontrola nad warunkami panującymi wewnątrz naczepy chłodni Schmitz. Zakres temperatur wynosi od -30 ℃ do +30 ℃. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie temperatury wewnątrz naczepy chłodni w zależności od tego, jaki towar jest aktualnie przewożony – zarówno w przypadku produktów, które wymagają bardzo niskich temperatur, jak i dodatnich, lecz utrzymanych na stałym poziomie. Ma to także finalnie wpływ na to, ile paliwa zużyje agregat chłodniczy podczas swojej pracy.

Wynajem nowej naczepy Chłodni Krone Standard

Naczepa Chłodnia Krone Standard (nowa)


Uznany operator logistyczny w transporcie całopojazdowym FTL

Umów się na konsultacje

Dowiedz się, ile możesz zyskać

  Obszar działań:

  Obszar zainteresowań: